Team Kaas-Pack Holland

Vernieuwing of verbetering begint altijd met welgemeende interesse in elkaar. In het ontdekken van kansen door te luisteren, door elkaar echt te leren kennen en door enthousiast te zijn in elkaars mogelijkheden. Kaas-Pack voegt sinds 1993 waarde toe voor haar klanten door een betrokken en nuchtere organisatie te zijn. We weten alles van kaas, leven ons in in uw proces, hanteren korte lijnen en vinden een woord een woord.

Wij zijn van mening dat alles rondom uw proces en uw product met aandacht omgeven moet worden. We zijn dan ook benieuwd naar uw wensen. Neem vrijblijvend contact met ons op, we gaan graag met u in gesprek over hoe wij waarde kunnen toevoegen aan uw business.

Albert Koekoek
Albert Koekoek Managing Director Over Albert Koekoek >
Erik Koekoek
Erik Koekoek Managing Director Over Erik Koekoek >
Leo Smit
Leo Smit International Sales Manager Over Leo Smit >
Steven Geurtsen
Steven Geurtsen International Sales Manager Over Steven Geurtsen >
Esther van Loo
Esther van Loo Sales Manager Over Esther van Loo >
Mirjam Klok
Mirjam Klok Office Manager m.klok@kaaspack.nl
Bert Nijstad
Bert Nijstad Business Manager b.nijstad@kaaspack.nl
Martea Vleems
Martea Vleems Sales Support m.vleems@kaaspack.nl
Henny Luten
Henny Luten Sales Support h.luten@kaaspack.nl
Petra Kipping - Koster
Petra Kipping - Koster Financial Support p.kipping@kaaspack.nl
Vincent Tigelaar
Vincent Tigelaar Assistant Dispatch Manager v.tigelaar@kaaspack.nl
Roelof Everts
Roelof Everts Engineering Department r.everts@kaaspack.nl
Ally Hutten
Ally Hutten Production Manager a.hutten@kaaspack.nl
Arjan van den Brink
Arjan van den Brink Expedition Manager / Ass. Purchase a.brink@kaaspack.nl
Ingrid Vegter
Ingrid Vegter QA Manager i.vegter@kaaspack.nl
Esther Strijker
Esther Strijker QC Assistant e.strijker@kaaspack.nl
Christian Woering
Christian Woering Engineering Department c.woering@kaaspack.nl
Gerjo IJmker
Gerjo IJmker Engineering Department g.ijmker@kaaspack.nl
Vincent Boer
Vincent Boer Process Manager v.boer@kaaspack.nl
Jonathan Fatbinan
Jonathan Fatbinan Production Planner j.fatbinan@kaaspack.nl
Kees Blom
Kees Blom QA Assistant k.blom@kaaspack.nl