Bel 0031 (0)528 26 82 46

Team Kaas-Pack Holland

Hieronder vindt u een overzicht van de namen van contactpersonen met hun e-mailadres. Heeft u vragen of wilt u een vrijblijvend kennismakingsgesprek, neem dan gerust contact met ons op.

Albert Koekoek Financial director / owner a.koekoek@kaaspack.nl
Erik Koekoek Operations director / owner e.koekoek@kaaspack.nl
Leo Smit Sales manager l.smit@kaaspack.nl
Steven Geurtsen Sales manager s.geurtsen@kaaspack.nl
Esther van Loo Sales manager e.loo@kaaspack.nl
Mirjam Klok Office support m.klok@kaaspack.nl
Petra Kipping - Koster Financial support p.kipping@kaaspack.nl
Bert Nijstad Business manager b.nijstad@kaaspack.nl
Vincent Tigelaar Assistant dispatch manager v.tigelaar@kaaspack.nl
Roelof Everts Engineering department r.everts@kaaspack.nl
Ally Hutten Production manager a.hutten@kaaspack.nl
Arjan van den Brink Expediton manager/assistent purchase a.brink@kaaspack.nl
Ingrid Vegter QA Manager i.vegter@kaaspack.nl
Esther Strijker QC assistant e.strijker@kaaspack.nl
Christiaan Woering Engineering department c.woering@kaaspack.nl
Gerjo IJmker Engeneering department g.ijkmer@kaaspack.nl